Služby

 • INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY SE ZDRAVOTNÍM ZAMĚŘENÍM
  Máte problémy s držením těla, bolestmi zad nebo kloubů? Jste po operaci a hledáte způsob, jak se zdravě dostat zpátky do formy? Nebo jste maminka po porodu a trápí vás diastáza? Lekce 1 na 1 je ten nejefektivnější způsob, jak dosáhnout výsledků. Výhody jsou jasné: Maximální pozornost obou stran, pečlivé navedení do jednotlivých pozic a cviků, okamžitá kontrola a možnost zareagovat na momentální stav těla i nálady. Před započetím tréninků jsou prostudovány materiály od lékaře, provedena diagnostika a konzultace, při které blíže zjistím na čem pracovat a jaký postup zvolit.
 • SKUPINOVÉ LEKCE SE ZDRAVOTNÍM ZAMĚŘENÍM
  Hledáte-li možnost, jak si zdravě zacvičit a ještě být mezi lidmi, zavítejte na některou z mých skupinových lekcí. V lekcích kombinuji fyzioterapeutické prvky se cviky Pilates, Dynamické neuromuskulární stabilizace (Pavel Kolář), Spiraldynamik a dalších metod, a to VŽDY s důrazem na dech, držení těla a aktivaci hlubokého stabilizačního systému.
 • KONZULTACE
  Chcete-li zodpovědět dotazy týkající se zdraví, výživy, pohybu, cvičení nebo probrat váš momentální tréninkový plán, bude konzultace tou nejlepší volbou. 
 • POHYBOVÁ DIAGNOSTIKA
  „Cvičení by mělo být medicínou, nemělo by medicínu vyžadovat“. Máte-li tedy v plánu začít s pohybem, je vždy dobré vědět, jak na tom vaše tělo je. Kde je silné a kde naopak slabé, na čem by se mělo zapracovat a co naopak s ohledem na zdraví vynechat. Pohybová diagnostika nabídne ucelený náhled na to, v jakém stavu tělo je a nabídne možnosti řešení.
 • WORKSHOPY
  Teoreticko-praktické povídání o předem zvoleném tématu, ukázka problematiky a cviků, debata. Vhodné pro sportovní týmy, kluby, školy nebo firmy, které chtějí zdravě zvýšit výkon na hřišti, učebnách nebo v kancelářích. 
 • PŘEDNÁŠKY
  Na rozdíl od workshopů jsou přednášky o představení dané problematiky, nabídnutí perspektivy a zkušeností z praxe a následné debatě, spíš než o fyzickém cvičení. Hodí se zejména do rámce konferencí nebo veřejných setkávání.