Kurzy

V současné době vedu kurzy v rodném Ústí nad Labem a to v YOGAMO a v Praze v centru EFFKO.
POZOR: Na svých kurzech se snažím nejen cvičit, ale i vzdělávat. Sypat jeden cvik za druhým, aniž by účastnící a účastnice věděli, co vlastně dělají, není dle mého profesionální, jde-li o naše zdraví. Chcete-li lidské tělo nejen rozhýbat, ale i pochopit, pak budete na správném místě 🙂
KURZY JSOU URČENY PŘEDEVŠÍM LAIKŮM A LIDEM BEZ VZDĚLÁNÍ V OBLASTI FITNESS, ZDRAVOTNICTVÍ ČI FYZIOTERAPIE.

ZDRAVÁ ZÁDA
Tento kurz je současně teoretický i praktický. Začínám úvodní přednáškou a pokračuji devíti tematickými lekcemi, ve kterých se věnuji například dechu, pánvi, bedrům, hlubokému stabilizačnímu systému, hrudní páteři, lopatkám, velkým kloubům a chodidlům.

ZDRAVOTNÍ POPORODNÍ CVIČENÍ
Kurz Zdravotního poporodního cvičení byl vytvořen jako odpověď na nedostatek informací a možností cvičení pro NEJEN čerstvé maminky v Ústí nad Labem a okolí a v Praze. Maminky mohou čekat jednu úvodní teoretickou přednášku a devět praktických lekcí zaměřených na poporodní problematiku, zejména tedy na funkci pánevního dna, diastázu (rozestup břišní stěny), hluboký stabilizační systém, bolesti zad a kloubů a inkontinenci. Vše s vysvětlením a okamžitou kontrolou. Podmínkou je ukončené šestinedělí!

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY PRAHA: REGISTRACE OD 1. LISTOPADU
ZDRAVÁ ZÁDA: 8.1. – 11.3. 2020 vždy ve středu od 18:15 v EFFKO PLNO 
POPORODNÍ: 8.1. – 11.3. 2020 vždy ve středu od 17:00 v EFFKO  PLNO

CENA: 2300,-

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY ÚSTÍ NAD LABEM:
ZDRAVÁ ZÁDA:
POPORODNÍ:

INFO/REZERVACE : info@matejsulc.cz
Do předmětu mailu napište ZÁDA PRAHA ZIMA/ZÁDA ÚSTÍ ZIMA nebo POPORODNÍ PRAHA ZIMA/POPORODNÍ ÚSTÍ ZIMA a dále dopište jméno, příjmení, TELEFON, zdravotní omezení a současné, či prodělané rehabilitace.

Některé pojišťovny přispívají až 1000kč na zdravotní cvičení, informujte se u té vaší.