Kurzy

V současné době vedu kurzy v rodném Ústí nad Labem a v Praze.
POZOR: Na svých kurzech se snažím nejen cvičit, ale i vzdělávat. Sypat jeden cvik za druhým, aniž by účastnící a účastnice věděli, co vlastně dělají a s čím, není dle mého profesionální, jde-li o naše zdraví.
Chcete-li lidské tělo nejen rozhýbat, ale i pochopit, pak budete na správném místě 🙂
KURZY JSOU URČENY PŘEDEVŠÍM LAIKŮM A LIDEM BEZ VZDĚLÁNÍ V OBLASTI FITNESS, ZDRAVOTNICTVÍ ČI FYZIOTERAPIE.

ZDRAVÉ TĚLO
Tento kurz je současně teoretický i praktický. Začínám úvodní přednáškou a pokračuji devíti tematickými lekcemi, ve kterých se věnuji například dechu, pánvi, bedrům, hlubokému stabilizačnímu systému, hrudní páteři, lopatkám, velkým kloubům a chodidlům. Kurz se dříve jmenoval Zdravá záda, ale jen o zádech to nikdy nebylo ani není. 10 lekcí, 60 minut, 10 míst. Tento kurz je zároveň vhodným pokračováním po kurzu Poporodním.

ZDRAVOTNÍ POPORODNÍ CVIČENÍ
Kurz Zdravotního poporodního cvičení byl vytvořen jako odpověď na nedostatek informací a možností cvičení pro NEJEN čerstvé maminky v Ústí nad Labem a okolí a v Praze. Ty mohou čekat 5 intenzivních praktických lekcí zaměřených na poporodní problematiku, zejména tedy na funkci pánevního dna, diastázu (rozestup břišní stěny), hluboký stabilizační systém a zpevnění břicha, bolesti zad a kloubů a inkontinenci. Vše s vysvětlením a okamžitou kontrolou. Podmínkou je ukončené šestinedělí! 5 lekcí, 60 minut, 10 míst.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY PRAHA:
ZDRAVÉ TĚLO:
POPORODNÍ:
POPORODNÍ: 
CENA: 2500,-

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY ÚSTÍ NAD LABEM: 
ZDRAVÉ TĚLO: 
POPORODNÍ: 
CENA:

INFO/REZERVACE : info@matejsulc.cz

Některé pojišťovny přispívají až 1000kč na zdravotní cvičení, informujte se u té vaší.