Kurzy

V současné době vedu kurzy v rodném Ústí nad Labem, a to v centru osobnostního rozvoje TRISKEL  a v Praze ve zdravotním centru EFFKO.
POZOR: Na svých kurzech se snažím nejen cvičit, ale i vzdělávat. Sypat jeden cvik za druhým, aniž by účastnící a účastnice věděli, co vlastně dělají, není dle mého profesionální, jde-li o naše zdraví. Chcete-li lidské tělo nejen rozhýbat, ale i pochopit, pak budete na správném místě 🙂
KURZY JSOU URČENY PŘEDEVŠÍM LAIKŮM A LIDEM BEZ VZDĚLÁNÍ V OBLASTI FITNESS, ZDRAVOTNICTVÍ ČI FYZIOTERAPIE.

ZDRAVÉ TĚLO
Tento kurz je současně teoretický i praktický. Začínám úvodní přednáškou a pokračuji devíti tematickými lekcemi, ve kterých se věnuji například dechu, pánvi, bedrům, hlubokému stabilizačnímu systému, hrudní páteři, lopatkám, velkým kloubům a chodidlům. Kurz se dříve jmenoval Zdravá záda, ale jen o zádech to nikdy nebylo ani není. 10 lekcí, 60 minut, 10 míst.

ZDRAVOTNÍ POPORODNÍ CVIČENÍ
Kurz Zdravotního poporodního cvičení byl vytvořen jako odpověď na nedostatek informací a možností cvičení pro NEJEN čerstvé maminky v Ústí nad Labem a okolí a v Praze. Maminky mohou čekat jednu úvodní teoretickou přednášku a devět praktických lekcí zaměřených na poporodní problematiku, zejména tedy na funkci pánevního dna, diastázu (rozestup břišní stěny), hluboký stabilizační systém, bolesti zad a kloubů a inkontinenci. Vše s vysvětlením a okamžitou kontrolou. Podmínkou je ukončené šestinedělí! 10 lekcí, 60 minut, 10 míst.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY PRAHA:
ZDRAVÉ TĚLO:
POPORODNÍ:

CENA: 2300,-

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY ÚSTÍ NAD LABEM: PŘIHLÁŠKY POUZE OD 10.8. OD 20:30 !!!
ZDRAVÉ TĚLO: 5.10. – 7.12. 2020 od 18:15 do 19:15 v TRISKEL
POPORODNÍ: 5.10. – 7.12. 2020 od 17:00 do 18:00 v TRISKEL
CENA: 1900,-

INFO/REZERVACE : info@matejsulc.cz
Do předmětu mailu napište dle města TĚLO PRAHA PODZIM/TĚLO ÚSTÍ PODZIM nebo POPORODNÍ PRAHA PODZIM/POPORODNÍ ÚSTÍ PODZIM a dále dopište jméno, příjmení, TELEFON, zdravotní omezení a současné, či prodělané rehabilitace.

Některé pojišťovny přispívají až 1000kč na zdravotní cvičení, informujte se u té vaší.