Kurzy

V současné době vedu kurzy v rodném Ústí nad Labem a to v YOGAMO a v Praze v centru EFFKO.
POZOR: Na svých kurzech se snažím nejen cvičit, ale i vzdělávat. Sypat jeden cvik za druhým, aniž by účastnící a účastnice věděli, co vlastně dělají, není dle mého profesionální, jde-li o naše zdraví. Chcete-li lidské tělo nejen rozhýbat, ale i pochopit, pak budete na správném místě 🙂

ZDRAVÁ ZÁDA
Tento kurz je současně teoretický i praktický. Začínám úvodní přednáškou a pokračuji devíti tematickými lekcemi, ve kterých se věnuji například dechu a bránici, bedrům, hlubokému stabilizačnímu systému, hrudní páteři, lopatkám, velkým kloubům nebo chodidlům.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:
PRAHA: 25.9. – 27.11. vždy ve středu od 18:15 v EFFKO PLNO
CENA : 2300,-
ÚSTÍ NAD LABEM: 24.9. – 26.11. 2019 vždy v úterý od 18:30 v YOGAMO PLNO
CENA : 1700,-

INFO/REZERVACE : info@matejsulc.cz
! Do předmětu mailu napište ZÁDA PRAHA PODZIM nebo ZÁDA ÚSTÍ PODZIM a dále dopište jméno, příjmení, TELEFON, zdravotní omezení a současné, či prodělané rehabilitace !

ZDRAVOTNÍ POPORODNÍ CVIČENÍ
 

Kurz Zdravotního poporodního cvičení byl vytvořen jako odpověď na nedostatek informací a možností cvičení pro NEJEN čerstvé maminky v Ústí nad Labem a okolí a v Praze. Maminky mohou čekat jednu úvodní teoretickou přednášku a devět praktických lekcí zaměřených na poporodní problematiku, zejména tedy na funkci pánevního dna, diastázu (rozestup břišní stěny), hluboký stabilizační systém, bolesti zad a kloubů a inkontinenci. Vše s vysvětlením a okamžitou kontrolou. Podmínkou je ukončené šestinedělí!

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:
PRAHA: 25.9. – 27.11. 2019 vždy ve středu od 17:00 v EFFKO PLNO
CENA – 2300,- za 10 lekcí (Některé pojišťovny přispívají až 1000kč na zdravotní cvičení, informujte se u té vaší)

ÚSTÍ NAD LABEM: 24.9. – 26.11. 2019 vždy v úterý od 17:15 v YOGAMO PLNO
CENA  1700,- za 10 lekcí (Některé pojišťovny přispívají až 1000kč na zdravotní cvičení, informujte se u té vaší)

INFO/REZERVACE info@matejsulc.cz
Do mailu napište jméno, příjmení, TELEFON, zdravotní omezení, současné i prodělané rehabilitace a do předmětu POPO PRAHA PODZIM nebo POPO ÚSTÍ PODZIM

KURZY JSOU URČENY PŘEDEVŠÍM LAIKŮM A LIDEM BEZ VZDĚLÁNÍ V OBLASTI FITNESS, ZDRAVOTNICTVÍ ČI FYZIOTERAPIE.