Kolegové

Moji kolegové, za které dám ruku do ohně, se kterými nás propojuje vášeň pro zdravý pohyb a její zapojení do práce s klienty jak na individuálech, tak na kurzech či skupinových lekcích. 

IVA FIŠKANDLOVÁ / Praha
Máma, inspirativní žena, podnikatelka, Pohybová specialistka, majitelka IF – Centrum pohybu po porodu a lektorka veleúspěšných kurzů pro maminky vracející se k aktivnímu život po porodu. Ivu v současné době již předchází její přímo skvělá pověst a já její služby nemůžu nic jiného než doporučit.
WEB: www.ivafis.cz
FACEBOOK: Iva Fiš – personal trainer for women

LUCIE KLIMÍČKOVÁ / Praha
Ztělesněná skromnost Lucka se mi zapsala do paměti skvělou retro lekcí aerobiku, na které jsem se fyzicky znemožnil. Ostatním lidem se zapisuje do paměti mimo jiné jemným a individuálním přístupem, vynikajícími kurzy pro ženy po porodu, zdravotně-cvičebními workshopy a svou vášní pro chodidlo. To je směs kvalit a profesní záběr, kterého je škoda nevyužít.
FACEBOOK: Lucie Klimíčková – pohybový specialista, funkční a zdravé tělo

VERONIKA KUTLVAŠROVÁ / Havlíčkův brod
Mamka od dvou kluků Verča vede v Havlíčkově brodě skupinové lekce i osobní tréninky pro ženy před i po porodu. Ke svojí práci přistupuje se srdcem na dlani a s nepřehlédnutelnou lidskostí, bez kterých to při tak delikátní problematice snad ani nejde. Pořádá workshopy, semináře i povídání s dulou a dělá nejlepší štrůdl na světě.
FACEBOOK: Veronika Kutlvašrová – instruktorka zdravotní tělesné výchovy

JAROSLAV OTÁHAL / Praha
Otužilec Jarda je zdravotně kondiční specialista, kterého jsem stejně jako Ivču a Verču potkal na rekvalifikačních školeních v IQ Pohyb akademii. Díky svým mnohaletým zkušenostem je schopen pomoci s problémy s páteří, nápravou chybných pohybových vzorů nebo s přípravou na triatlony a návratem do formy po zraněních. Kromě cvičení se zabývá i masážemi, takže u něj o to víc platí, že jste s ním v dobrých rukách.
FACEBOOK: Jaroslav Otáhal zdravotně-kondiční specialista