FACEBOOKOVÁ SKUPINA „TĚLOVÝCHOVNA“

Doba koronovirová s sebou přinesla nutnost se adaptovat na poptávku online forem cvičení a zároveň mě donutila přemýšlet nad novým typem komunikace s klienty a lidmi, které zajímá zdravý pohyb. Cvičení dle videí není optimálním způsobem pohybu a práci naživo nikdy nenahradí, ale je to stále možnost, jak se něčemu novému přiučit a nevypadnout ze zajetých kolejí. Proto jsem vytvořil na Facebooku soukromou placenou skupinu TĚLOVÝCHOVNA.

Pokud chcete být členy Tělovýchovny a mít tak přístup k videím cvičebně-teoretickým a praktickým, ale i k případným odpovědím na vaše otázky, nebo ke kontrole vašeho cvičení, prosím postupujte následovně:
Zašlete email na adresu info@matejsulc.cz, do předmětu napište „FB SKUPINA“ a napište si o členství. Obratem odešlu údaje k platbě 400kč a další nezbytné info.
Skupina zatím funguje od 16.11. 2020 do 16.12.2020 v testovacím režimu. Po této době zvážím, jakým směrem se budu dále ubírat dle zpětné vazby členů – komunikace je klíč. Všechny příspěvky jsou k vidění i zpětně, a tak o nic nepřicházíte, i když se přihlásíte 10.12.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *