PÍŠU KNIHU!

O čem? No, o těle. 🙂
Cíl? Osvěta. Informovat, ukázat a poukázat a třeba i naučit. Lidsky a v souvislostech, které třeba člověka ani nenapadnou.

Je to můj zatím největší a nejambicioznější nápad, který jsem kdy měl. A že už jsem jich, dobrých i špatných, měl poměrně dost 😀 S tím rozdílem, že tento aktivně realizuji.
Za několik měsíců mi bude třicet a já si řekl, že chci svých prvních 30 let na zemi oslavit něčím trvalým. Něčím, co zvládne rychlý proud světa sociálních médií. Něčím, co vydrží.

Často si pokládám otázku „Jaké to je, napsat knihu?“ A asi nejlepší odpověď, ke které se vždy dostávám je, že bude asi lepší se nedomnívat a radši si to zažít.
A člověk k tomu vlastně potřebuje jen svojí hlavu a starej, rozbitej a pomalej laptop 🙂
Ne, nevím jestli mi ji někdo vydá ani jestli to bude ke čtení. První vlaštovky se dostaly k nejbližším a zpětné vazby jsou vesměs pozitivní. I když mě čeká ještě hodně práce – Jak na knize, tak ve vlastním literárním projevu. Zatím mě to ale neskutečně baví. 🙂

Držte palce!
O vývoji Vás budu informovat.
TEĎ A TADY SLIBUJI, Vám ale hlavně sobě, že to dotáhnu do konce!!
KVĚTEN 2020 – TĚLO NENÍ AUTOMAT 🙏

1 thought on “PÍŠU KNIHU!

  1. Ohromne prospesna kniha pro, myslim si, mlade i starsi. Osobne jsem prisel na vetsinu principu o lasce sam, nicmene kamaradka po precteni prohlasila, ze pochopila sama sebe a duvody svych pocitu u jejiho nefunkcniho manzelstvi. Proto vlastne recenzi pisu – bez prehaneni si myslim, ze muze vetsinu kolabujicich manzelstvi zachranit. Knihu jsem si koupil po pujceni proto, abych ji mohl pujcovat kamaradum a znamym, kterym to v partnerstvi zacina vaznout. Vtipny, misty trochu nadsazeny text, ktery prozrazuje navod na uspesne partnerstvi, aneb jak dosahnout intimity. Obsahuje i zaklad transakcni analyzy, jedne z forem psychoterapie, kterou Berne zalozil. Kniha stoji za precteni i po desitkach let od jejiho napsani, stale je aktualni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *